XIX NIEDZIELA ZWYKŁA-17.10.2021 r.

1.  Przed nami kolejny różańcowy tydzień. W kościołach i we wspólnotach rodzinnych trwają nabożeństwa różańcowe. Biorąc do rąk różaniec, przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki prośmy Jej Syna o potrzebne łaski dla nas, całej naszej parafii i wszystkich rodzin. Zachęcam do udziału w codziennej Mszy Świętej połączonej z tym nabożeństwem: dzieci, młodzież i dorosłych. W tym tygodniu różaniec prowadzi róża pani Kulas. Różaniec święty dla dzieci w poniedziałek i czwartek o godz.16.oo . W Sławęcinie w środę i piątek o godz.15.oo.
  2. Jutro święto Św. Łukasza Ewangelisty. To dzień modlitw za służbę zdrowia.
  3. We wtorek wspomnienie obowiązkowe  Św. Jana Kantego, kapłana. Jest to dzień modlitw za uczelnie katolickie.
  4. W piątek wspomnienie obowiązkowe Św. Jana Pawła II, papieża.
  5. Zachęcam do czytania i kupna prasy katolickie. Dziś jest nowy numer czasopisma Pielgrzym.
  6. 20:00:52Można już składać w zakrystii i biurze parafialnym zdrowaśki jednorazowe i roczne za zmarłych.
  7. Dzieci z klasy III, które przygotowują się do Uroczystszej Komunii Św. w przyszłym roku, proszę po Mszy św. do zakrystii po obrazek.
  8. Pragnę serdecznie podziękować ks. Łukaszowi Pierowiczowi z Pelplina wicedyrektorowi wydziału ekonomicznego kurii diecezjalnej pelplińskiej za odprawienie Eucharystii w intencji naszej wspólnoty parafialnej. Dziękuję za wygłoszone Słowo Boże i za dar modlitwy. Niech Bóg, który jest miłością obdarzy księdza zdrowiem i potrzebnymi siłami do podejmowania nowych  wyzwań, a św. Jadwiga Śląska patronka naszej parafii niech wspiera Twój trud i umacnia w miłości i prawdzie Twoją posługę w Kościele Peplińskim. Bóg zapłać !
  9. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy naszym codziennym sprawom. Życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

ZAPOWIEDZ PRZEDMAŁŻEŃSKIE

1)  Jaromir Kiedrowicz - stanu wolnego; zamieszkały Lichnowy

Natalia Piekarska - stanu wolnego; zamieszkała Chojnice

17.10.2021 r.;   24.10.2021 r.;   31.10.2021 r.

Opłata dzierżawy za miejsce na cmentarzu na kolejne 20 lat

1) Śp.  Janina Bednarz - zm. 8.09. 2001 r.
2) Śp. Stanisław Brózda - zm. 19.10.2001 r.
3) Śp. Arkadiusz Ziółek - zm. 11.11.2001 r.

Opłata dzierżawy za miejsce na cmentarzu na kolejne 20 lat

1)  Śp. Józef Wolech – zm. 20.02.2000 r.
2)  Śp. Katarzyna Nyks – zm. 13.03.2000 r.
3) Śp. Bronisław Wróblewski – zm. 1.04.2000 r.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jadwigi Śląskiej, siedziba: ul. Szkolna 4, 89-620 Lichnowy.