Zespół Emaus

Na terenie naszej parafii działa zespół parafialny pod nazwą "Emaus". Zespół został założony w roku 2010 przez Jolantę Kłopotek Główczewską. Obecny skład zespołu to: Jolanta Kłopotek Główczewska, Aleksandra Czaplewska, Julia Wittbrodt oraz Karolina Piekarska.

 

Próby na ogół odbywają się raz w tygodniu. Latem ćwiczymy w kościele, natomiast zimą w domu. Zespół jest otwarty na nowe osoby, jeżeli chciałbyś śpiewać z nami na chwałę Bożą, to serdecznie zapraszamy. Jako zespół nagrałyśmy już 3 płyty . Jesteśmy zespołem, który gra i śpiewa w kościele pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Lichnowach (dekanat rytelski).

 

Śpiewamy na Mszach Świętych, ślubach, chrztach, I Komunii Świętej itp. W Uroczystość Objawienia Pańskiego dajemy koncert kolęd, na który przychodzą wierni z całej parafii. Dodatkowo raz w roku spotykamy się w sierpniu w kościele i dajemy koncert naszych nagranych piosenek religijnych. Posługa ta daje nam dużo radości, pokoju serca i jesteśmy bardzo szczęśliwe,że możemy grać i śpiewać na chwałę Bożą.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jadwigi Śląskiej, siedziba: ul. Szkolna 4, 89-620 Lichnowy.