Intencje mszalne 25.03. - 31.03.2024 r.

WIELKI  PONIEDZIAŁEK – 25.03.2024 r.

godz.9.oo – + śp. Mikołaja Włódzik – intencja brat Rafała i żony Katarzyny z dziećmi

WIELKI  WTOREK – 26.03.2024 r.

godz.9.oo – + śp. Romana Piekarskiego, Dorotę Klonn i wszystkich dobrodziejów naszej rodziny

WIELKA  ŚRODA – 27.03.2024 r.

godz. 9.oo - + śp. Mariana Orzłowskiego z okazji urodzin

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Sławęcin godz.10.oo - + śp. Józefę, Franciszka Kaczmarczyk; zmarłych z rodziny,                                                                  Mariusza, Bolesława, Helenę Smętek; Józefę, Stefana Mettel

WIELKI  CZWARTEK – 28.0.2024 r.

godz.17.oo – + śp. 10 R. Józefa Konkolewskiego

WIELKI  PIĄTEK – 29.03.2024 r.

godz.17.oo –  ADORACJA KRZYŻA

❤️

WIELKA  SOBOTA – 30.03.2024 r.

godz.18.oo – 18 R. urodzin Konrada Miter

NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA  – 31.03.2024 r.

godz. 6.oo – REZUREKCJA – w intencji parafian

Sławęcin – godz.9.oo – + śp. Stefana , Dominikę Noga; rodziców z obojga stron

godz.11.15 – + śp. Bronisława, Andrzeja, zmarłych z rodziny

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jadwigi Śląskiej, siedziba: ul. Szkolna 4, 89-620 Lichnowy.